Úvod Hlavní menu

Dog & Bone LockSmart Bluetooth bezpečnostní zámek

Chytrý bezpečnostní zámek, který ovládáte pomocí bluetooth a mobilního telefonu.

Parametry

Kód zbožíDAB-LS001
EAN8595603918835
DostupnostDočasně vyprodáno (zjistit počet skladem online)
Cena po registraci2 241 Kč včetně DPH
Vaše cena2 490 Kč včetně DPH

Chytrý bezpečnostní zámek, který ovládáte pomocí bluetooth a mobilního telefonu.

Ztracené klíče už nebudou váš problém

Každý z nás to asi zažil. Chráníme si své věci bezpečnostními zámky a v nejméně vhodnou chvíli pak někde zašantročíme klíče.

Tento problém už nebude vaše starost. Stačí si stáhnout zdarma aplikaci pro Android nebo iOS ve vašem obchodu s aplikacemi, spárovat se zámkem LockSmart a můžete mít klid na duši .

Bezpečnost především

Bezpečnost je pro každého důležitá. LockSmart je zabezpečen stejně dobře jako banka ve vašem městě. Zámek komunikuje přes nízkoenergetické Bluetooth 4.0. Je navíc šifrovaný 128bitovým zabezpečením v kombinaci s technologiemi jako TouchID nebo dalším číselným kódem. Vaše věci tak budou pod neprolomitelnou ochranou.

LockSmart padlock lockers close

Sdílený přístup

Váš kamarád si potřebuje půjčit vaše lyže, právě když jste na služební cestě a klíče od garáže máte u sebe? Dříve by to byl neřešitelný problém, teď stačí jen poslat kamarádovi SMS. Textová zpráva z aplikace mu dá přístup k odemčení a je úplně jedno, že jste třeba v jiném časovém pásmu.

Tímto způsobem lze sdílet přístup k zámku neomezenému počtu lidí. A pokud vás někdo z nich naštve, jednoduše mu přístup k zámku odeberete.

LockSmart app

 


Co když chci víc zámků?

Žádný problém, zjednodušte si život. Je uplně jedno jestli si zamykaté kolo, jachtu, skříňku v posilovně, kůlnu nebo cokoliv jiného. Všechny zámky můžete v aplikaci ovládat najednou.

Vydrží věčnost

Nabíjení baterií? Ale kdeže … Na míru vyrobená lithium-iontová baterie uvnitř LockSmartu vydrží až dva roky nebo také 3000 odemykacích cyklů. Jakmile se bude kapacita blížit nule, zámek si sám řekne o nabití (nabíjecí USB kabel je součástí balení).

Vaše aplikace ví všechno o vašem zámku. Dochází mu šťáva a je možné, že další odemykací cyklus by mohl být poslední? O všem budete vědět s předstihem a nemůže se stát, že by LockSmart vypověděl službu zrovna ve chvíli nejvyšší nouze. LockSmart je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Tělo je vyrobené ze zinkové slitiny, samotný zámek z nerezové oceli. Elektronika je schovaná pod masivním tělem. Může přijít třeba tornádo, déšť, vánice, sníh nebo tropy. Vodotěsný zámek LockSmart vydrží vše od -20 do +70 stupňů Celsia.

 

LockSmart 2

Rozměry a váha

  • Šířka: 65 mm
  • Výška: 101,50 mm při uzamčení nebo 113,50 mm při odemčení
  • Hloubka: 24 mm
  • Síla okovu: 8 mm
  • Váha: 388 g

Mrkněte, jak zámek funguje v praxi:

 


 


Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Uživatelská recenze iKlips II

Jak poznáte opravdu dobrou flashku? Podle vysoké kapacity a rychlosti přenosu dat? IKlips umí mnohem víc. Přečtěte si recenzi plnou praktických zkušeností.
slevy 89pc banner 2019 03