Úvod Hlavní menu

Zagg Limitless

21.10.2019

Prostřednictvím článků vám přinášíme objektivní zákaznické recenze produktů, které možná neznáte a které vám umí zpříjemnit a zjednodušit život. Všechno za vás vyzkoušíme a shrneme vám výhody a nevýhody jednotlivých produktů. Díky našim recenzím si lépe uvědomíte, které produkty jsou pro vás ty pravé.

Pro první článek jsme zvolili klávesnici Limitless od společnosti ZAGG. 

Unikátní vlastností této klávesnice je možnost připojit až tři zařízení současně. V praxi to pro vás znamená to, že můžete kupříkladu pracovat na tabletu a současně chatovat na mobilním telefonu, aniž byste byli nuceni minimalizovat okna nebo přepínat aplikace. Klávesnici s jednotlivými zařízeními párujete prostřednictvím Bluetooth. Při párování klávesnice s vybranými zařízeními je nutné za pomoci klávesových zkratek zvolit operační systém využívaný konkrétním zařízením, což je krok navíc. Na druhou stranu je to krok pochopitelný a souvisí s klíčovým přínosem klávesnice Limitless – připojíte zařízení s jakýmkoli operačním systémem. S malou pomocí přiloženého návodu jsem vše zvládla snadno a lehce, a mohla jsem psát. V okamžiku, kdy chcete změnit připojená zařízení, stačí jen opět přepnout klávesovou zkratkou.  

Možnost využití několika zařízení současně mě nadchla. Velmi dobře je vymyšlen i způsob upevnění zařízení, která chcete využívat. Na klávesnici je drážka, která je dostatečně široká i na umístění rozměrnějších mobilních telefonů. Zde bych ale měla určitě zmínit fakt, že s objemným pouzdrem to zřejmě nepůjde. Přítelovo robustní ochranné pouzdro muselo jít před umístěním do klávesnice dolů, moje tenčí zapadlo do drážky bez problému.

Po umístění do drážky je zařízení v ideálním úhlu pro psaní nebo sledování, pokud se rozhodnete klávesnici využít jen jako komfortní stojánek. Skvělé je, že nemusíte řešit operační systém, který spárovaná zařízení využívají. Apple, iOS nebo Windows? Je to úplně jedno. 

Limitless klávesnici považuji za nápadité řešení pro každého, kdo nechce být připoutaný ke stolnímu počítači nebo notebooku.

 

543_9_limitless nonbacklit  1

Kategorie

vyprodej