Úvod Hlavní menu

iKlips Wizard

Jednoduché sdílení

Čtečka karet iKlips Wizard pro Apple iPhone nebo iPad rozšíří paměť vašeho zařízení. Díky rozhraní - Lightning/microSD/USB 3.1 snadno nasdílíte soubory mezi iOS, Androidem, macOS a Windows.

wizard tmave

Propojujte zařízení křížem krážem 

Vysoce odolný, kůží oplétaný kabel snadno propojí počítač, iKlips Wizard i Apple zařízení. Pro jednodušší správu souborů vám poslouží chytrá aplikace iKlips. Magnetické víčko a ocelovou podložku pak můžete využít jako praktický stojánek pro Apple iPhone nebo iPad. 

wizard stojanek hnedy

Podpora vysokých kapacit

Paměť vašeho zařízení můžete během pár vteřin rozšířit až o 256 GB, díky tomu budete mít dostatek místa na všechny soubory a foto vzpomínky, které chcete uchovat.

wizard prislusenstvi

Kouzla na pracovišti

iKlips Wizard můžete připevnit na jakýkoli magnetický povrch, kde na něj neustále uvidíte. Můžete ho využít třeba na připnutí poznámek a nebo si z něj v kombinaci s ocelovou podložkou můžete vytvořit stojánek pro vaše zařízení.

magnet na stene

Pasuje ke každému pouzdru 

Díky promyšlenému designu Lightning konektoru pasuje iKlips Wizard i na tak rozměrná pouzdra, jako je např. OtterBox.

wizard macnook pouzdro

Podělte se o vzpomínky s přáteli

Pochlubte se přátelům fotkami z dovolené u moře, videem z bláznivé akce nebo dokumenty s novými poznatky. Díky jednoduchému sdílení můžete ostatním ukazovat to, co právě chcete.

Zvládne víc věcí najednou

Obousměrný přenos dat přes Lightning/USB 3.1 zvládne iKlips Wizard i během nabíjení.  Nemusíte se tak bát, že by se vám během zálohování vybila baterka. Užívejte si efektivnější sdílení vašich životních zážitků.

wizard fotak na stole

iKlip Wizard byl navržený v souladu s technologií rychlého přenosu dat přes Lightning konektor. Do disku nemusíte jen zálohovat, ale také přímo nahrávat. Paměť vašeho zařízení se tak rázem rozšíří o další potřebné místo. Snadno tak můžete zálohovat, prohlížet, přenášet, pořizovat a spravovat všechny vaše fotografie, videa, hudbu a dokumenty z jakéhokoliv iKlips v jednoduché aplikaci.

aplikace dron wizard

Odkudkoliv, kamkoliv

Data můžete přenášet mezi iOS, macOS, Windows, Androidem, Linuxem a smart televizemi. Správa souborů je snadná díky chytré aplikaci iKlips.


wizard powerbanka

Limity neexistují

iKlips Wizard podporuje exFAT, tím pádem zboří veškeré limity. Když vám v telefonu zabírají místo hry, aplikace a hudba, větší paměť by se hodila - na její rozšíření je ideální právě iKlips Wizard.

Prémiová kvalita

Aby ladil se zbytkem iOS rodiny, je iKlips Wizard vyroben z prémiových materiálů. Bez problémů zvládne každodenní používání díky hladkému povrchu z hliníku a kabelu, který je oplétán kůží

wizard barvy

Aplikace iKlips 3.1 není určena pouze pro správu souborů, je také lepší než mnoho přehrávačů, a dokonce podporuje přehrávání s titulky.

Podporované formáty: 

 • obrázky: .jpg, .tif/.tiff, .gif, .raw, .dng, .nef, .bmp, .ico, .png, .iig
 • hudba: .mp3, .aac, .aif, .wav, .m4a, .caf, .wma, .ape, .flac, .dff
 • dokumenty: .pages, .numbers, .key, .doc/.docx, .xls/.xlsx, .ppt/.pptx, .rtf, .txt, .htm/.html, .pdf, .vcf, .zip, .psd, .pps, .php
 • video: .mp4, .mov, .m4v, .mkv, .avi, .flv, .rm, .rmvb, .wmv, .vob, .3gp, .gif, .swf

wizard telefon v ruce

Skvěle si porozumíte

iKlips podporuje více než 24 světových jazyků, včetně češtiny a slovenštiny. Nemusíte se tedy bát, že byste si jednotlivé fráze museli dohledávat ve slovníku.

Podpora všech tříd microSD.

Můžete snadno konvertovat a sdílet cenné fotky a videa z vašich dronů, GoPro, 360° kamer, palubních kamer nebo telefonů s Androidem. Aplikace iKlips 3.1 vám navíc umožňuje Airplay a úpravu 4K videí a fotografií ve formátu RAW

dron stul wizard

Jednoduché připojení

Pro připojení nepotřebujete žádné složité zařízení nebo nastavení sítě. Wizard stačí jen připojit a okamžitě si můžete užívat všechno, co vám disk nabízí.

Zálohování sociálních sítí

Můžete zálohovat data i z oblíbených sociálních aplikací jako Facebook, Instagram, Youtube a Vimeo.

Ukládání na cloudová úložiště podle vašich pravidel

S iKlips Wizard můžete vaše data synchronizovat s úložišti iCloud, Google Drive, Evernote, Access I nebo Dropbox, případně data synchronizujte z jiných zařízení.

Zabezpečení Touch ID

Heslem nebo využitím Touch ID můžete uzamknout své soubory, složky, alba, nebo celý iKlips Wizard. Zámek iKlips Wizard v případě ztráty nebo krádeže vaše soubory ochrání.

Zálohování jedním dotekem

Jedním dotekem zálohujte kontakty, kalendáře, fotky, videa, dokumenty, prostě cokoliv.

adapter

S aplikací iKlips 3.1 využijete iKlips Wizard na maximum. Aplikace podporuje 3D Touch, multi-select, Split view, ochranu heslem, Drop-To a integraci s iOS aplikací Hudba s přístupem do iTunes. Chytrá aplikace iKlips povýší váš zážitek s iKlips Wizard na vyšší úroveň. Navíc má aplikace iKlips 3.1 nový design pro využití s iPady.

 • aplikace iKlips vám poskytne přístup z vašeho fotoaparátu do iKlips pro procházení, nahrávání, sdílení, prohlížení a zabezpečení vašich fotografií
 • pro zamknutí a odemknutí souborů, složek, alb, či celého iKlips zařízení použijte heslo nebo Touch ID. Vaše soubory tak budou v bezpečí i v případě ztráty či krádeže
 • rozhraní aplikace změnilo design. Je teď více přehledné, zobrazuje se jak vertikálně, tak i horizontálně a má dva odlišné módy pro Apple iPhone a iPad
 • s aplikací iKlips 3.1 můžete pořizovat kvalitní fotografie a videa, která se ukládají přímo na iKlips Wizard. Fotografie můžete různě editovat a přidávat filtry přímo v aplikaci
 • zálohujte své oblíbené aplikace jako Facebook, Instagram, YouTube jedním dotekem
 • s aplikací iKlips 3.1 můžete synchronizovat data uložená na iKlips s úložišti iCloud, Google Drive nebo Dropbox
 • zálohujte soubory z galerie díky iKlips tlačítku, aniž byste museli otevírat aplikaci

Aplikace iKlips 3.1 umí přehrát hudbu zakoupenou na iTunes, nicméně přehrává i hudbu uloženou na iKlips Wizard. Je to všestranný parťák pro všechny účely.

wizard aplikace

Technické parametry:

 • certifikáty: MFi (Made for iPhone/ iPad/ iPod); CE; FCC; BSMI; C-tick; KC
 • aplikace: iKlips App (zdarma)
 • rozměry: 220,6 × 20,2 × 10 mm
 • hmotnost: 23,25 g
 • záruka 3 roky

wizard baleni

 Mrkněte na čtečku zblízka

 

 

Kategorie

Buďte v obraze

Recenze produktů

Mrkněte na souhrn recenzí, ve kterých naleznete osobní zkušenosti s používáním některých produktů z naší nabídky.
vyprodej cz