Úvod Hlavní menu

Kryt White Diamonds Innocence Clear pro Samsung Galaxy S20 - růžový

Ochranný kryt s technologií Active Air.

Parametry

Kód zbožíWD2850CLR56
EAN4260557047330
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena549 Kč včetně DPH
 
KS

Ochranný kryt s technologií Active Air.

White Diamonds Innocence Clear je ultratenký kryt, vytvořený z odolného materiálu, který vašemu zařízení poskytne skvělou ochranu při pádech a nárazech. Jistě vás také potěší, že díky štíhlému designu jej můžete používat i při bezdrátovém nabíjení. 

Přesné výřezy v těle krytu poskytují pohodlný přístup k tlačítkům, kameře a portům. Kryt je opatřen technologií Active Air, což znamená, že mezi vloženým zařízením a stěnou krytu vzniká vzduchová kapsa, která skvěle pohlcuje sílu nárazu.

white diamonds lifestyle 001

Německá značka White Diamonds si při výrobě pouzder a krytů potrpí na design a kvalitní materiály. Při jejich vývoji spolupracuje s oceňovanými designéry a s některými z nejlepších německých inženýrů. Výstupem této kombinace jsou výrobky s neotřelým designem a skvělými ochrannými vlastnostmi.

Své produkty se White Diamonds snaží přizpůsobit primárně ženám. Protiváhou značky White Diamonds je firma Black Rock, která rovněž lpí na kvalitních materiálech a designu, ale při vývoji produktů se zaměřuje výhradně na potřeby a vkus mužů. 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Květnové změny

Vážení zákazníci, od 1. 5. 2020 měníme systém slev a výhod pro uživatele tak, aby byl pro Vás co nejvýhodnější.
vyprodej