Úvod Hlavní menu

Pouzdro Black Rock Standard Booklet pro Samsung Galaxy S20+ – černé

Kvalitní flipové pouzdro se dvěma sloty na karty nebo vizitky.

Parametry

Kód zbožíBR2101MPU02
EAN4260557047538
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena649 Kč včetně DPH
 
KS

Kvalitní flipové pouzdro se dvěma sloty na karty nebo vizitky.

Black Rock The Standard Booklet je flipové pouzdro se dvěma sloty na důležité karty nebo vizitky. Je vytvořené z kvalitního PU, díky čemuž neprokluzuje v ruce a je příjemné na dotek. Jednoduchým pohybem je možné z pouzdra vytvořit stojánek, díky kterému budete moci pohodlně sledovat videa nebo brouzdat internetem.

Štíhlý, minimalistický design umožňuje kompatibilitu s bezdrátovým nabíjením. Kvalitní magnet zajistí, že se pouzdro nebude zbytečně otevírat. Přesné výřezy v těle pouzdra vám umožní pohodlný přístup ke kameře, ovládání a portům. 

let you instinct BR

Německá značka Black Rock si při výrobě pouzder a krytů potrpí na design a kvalitní materiály. Při jejich vývoji spolupracuje s oceňovanými designéry a s některými z nejlepších německých inženýrů, výstupem této kombinace jsou produkty s neotřelým designem a skvělými ochrannými vlastnostmi.

Své produkty se Black Rock snaží přizpůsobit primárně mužům. Protiváhou značky Black Rock je sesterská firma White Diamonds, která rovněž lpí na kvalitních materiálech a designu, ale při vývoji produktů se zaměřuje výhradně na potřeby a vkus žen. 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Květnové změny

Vážení zákazníci, od 1. 5. 2020 měníme systém slev a výhod pro uživatele tak, aby byl pro Vás co nejvýhodnější.
vyprodej