Úvod Hlavní menu

ZAGG Mophie juice pack Apple iPhone 15 Pro - Černý

Ochranné pouzdro a powerbanka o kapacitě 2 400 mAh, poskytující možnost efektivního dobíjení a ochranu při pádu zařízení z výšky až 2 metrů.

Parametry

Kód zboží401014301
EAN840390310040
DostupnostIhned k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena2 499 Kč včetně DPH
 
KS

Ochranné pouzdro a powerbanka o kapacitě 2 400 mAh, poskytující možnost efektivního dobíjení a ochranu při pádu zařízení z výšky až 2 metrů.

Efektivní nabíjení pro váš iPhone

Stisknutím jediného tlačítka aktivujete dobíjení a navýšíte tím výdrž vašeho telefonu až o 50 %. Volejte, poslouchejte hudbu, natáčejte, pracujte, aniž byste se museli bát, že se telefon po dlouhém dni vybije.

Vysoká kapacita

Juice pack se pyšní kapacitou 2400 mAh. S touto kapacitou si užijete až 44 hodin hovoru, 44 hodin přehrávání hudby nebo 11 hodin přehrávání videa. Užijte si déle to, co máte rádi.

Ochrana a ultra tenký design

Pouzdro vyrobené z odolného materiálu pomůže předejít poškrábání či poškození, a poskytne telefonu ochranu při pádu až ze 2 metrů. Pro svůj tenký a lehký design váš telefon přitom nijak nezatíží a snadno vklouzne do kapsy.

Technologie pass-through

Nabíjejte současně váš iPhone i juice pack díky technologii pass-through. Při zapojení do nabíječky si zařízení automaticky reguluje výkon nabíjení, prioritně přesměruje energii do telefonu a poté do powerbanky.

401014300 01

LED indikátor

Součástí pouzdra je LED indikátor napájení, které zobrazuje aktuální úroveň nabití baterie. Stav baterie jednoduše zkontrolujete stisknutím tlačítka napájení.

Recyklovaný materiál

Vnější plastový kryt je vyroben až z 50 % z recyklovaných plastů.

Contains Recycled Plastics 700x700 2198ebd

Prohlédněte si ZAGG Mophie juice pack zblízka

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Recenze produktů

Mrkněte na souhrn recenzí, ve kterých naleznete osobní zkušenosti s používáním některých produktů z naší nabídky.
vyprodej cz