Úvod Hlavní menu

InvisibleShield Glass Elite Edge 360 pro Apple iPhone 11 Pro Max - ochranné sklo a kryt

Vysoce odolná ochrana pro celé tělo vašeho zařízení.

Parametry

Kód zbožíZG200104272
EAN840056106802
DostupnostIhned k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena399 Kč včetně DPH
 
KS

Vysoce odolná ochrana pro celé tělo vašeho zařízení.

InvisibleShield Glass Elite Edge 360 je kombinací nejsilnějšího ochranného skla, které společnost ZAGG v současnosti nabízí a transparentního krytu pro zadní část zařízení. Díky tomu je vašemu zařízení poskytnuta komplexní ochrana proti poškrábání, mastnotám a nečistotám. InvisibleShield Glass Elite Edge 360 ochrání vaše zařízení při pádech z výšky až 1 metru.

Hrany skla InvisibleShield Glass Elite Edge poskytují ochranu celého displeje – od kraji ke kraji. Sklo je černě orámováno, takže navíc skvěle doplňuje vaše zařízení.

 

glass elite 360 123

InvisibleShield Glass Elite Edge patří mezi nejsilnější ochranná skla, která společnost ZAGG v současnosti nabízí. Produktová řada InvisibleShield Glass Elite poskytne vašemu displeji až 4× silnější ochranu než běžná sklíčka.

Vaše zařízení je tak maximálně chráněno proti poškrábání, mastnotám a nečistotám. Zesílené a zkosené hrany se pak doslova ztrácí na displeji. 

Ochranná skla řady Elite patří mezi aluminiosilikátová skla, která jsou jedinečná zejména vysokým obsahem alkálií. Skla prochází procesem temperování, při kterém se malé alkalické ionty vyměňují za větší, což zvyšuje povrchové napětí skla, díky čemuž je silnější a odolnější vůči poškrábání.

Sklo je dokonale průzračné a nijak neomezuje citlivost displeje. Povrch skel InvisibleShield Glass Elite je upraven za pomoci technologie ClearPrint™. Díky využití této technologie se povrch skla stává oleofobním. V praxi to znamená, že pot a mastnota, které vytváří otisk prstu, jsou vlivem povrchové úpravy rozprostřeny do tenké vrstvy, která propouští světlo. Díky tomu je otisk prstu prakticky neviditelný a sklo tak zůstává dokonale průhledné.

Doživotní garance výměny

Zakoupením produktu vzniká nárok na využívání programu Doživotní garance výměny. Bližší informace vizte zde.*

*Program Garance se vztahuje pouze na ochranné sklo. 

Instalace skla InvisibleShield Glass Elite

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

FSC® Certifikace

Snažíme se jít cestou udržitelnosti a nabízet zákazníkům stejnou možnost. Společnost ERTEA SE je držitelem FSC® lic…
vyprodej cz