Úvod Hlavní menu

InvisibleShield GlassFusion pro Apple iPhone 11 Pro Max/XS Max

Vysoce odolné hybridní sklo, které displeji vašeho zařízení zajistí maximální ochranu proti poškrábání a nárazům. Cena je včetně doživotní garance výměny.

Parametry

Kód zbožíZG200302789
EAN848467084757
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Cena po registraci944 Kč včetně DPH
Vaše cena1 049 Kč včetně DPH
 
KS
 | Novinka

Vysoce odolné hybridní sklo, které displeji vašeho zařízení zajistí maximální ochranu proti poškrábání a nárazům. Cena je včetně doživotní garance výměny.

InvisibleSHIELD GlassFusion je hybridní ochranné sklo vytvořené pro maximální možnou ochranu displeje vašeho zařízení. Materiál hybridního skla se skládá z komponent, které byly původně navrženy pro ochranu vrtulí vojenských helikoptér a materiálu s vlastnostmi podobnými sklu.

Jednou z důležitých vlastností GlassFusion je flexibilita, díky které sklo skvěle pohlcuje sílu nárazů a pádů.  Díky této vlastnosti je náraz pohlcen ještě předtím, než se dostane na úroveň obrazovky. 

glassfusion

Oleofobní vrstva na povrchu skla zaručuje, že se nemusíte obávat nevzhledných šmouh či otisků prstů. Díky zesíleným a zkoseným hranám se GlassFusion na displeji zařízení doslova ztrácí, sklo je navíc dokonale průzračné a nijak neomezuje dotykovost displeje.

Praktické EZ Apply® křidélka potom zajišťují snadnou a přesnou aplikaci bez bublin.

glass fusion cz 01

Doživotní garance výměny

Pokud se vám sklo invisibleSHIELD GlassFusion poškrábe, praskne nebo jinak poškodí, vyměníme vám jej za nový kus po celou dobu životnosti konkrétního přístroje. 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Zagg Limitless

Česká klávesnice, která vám umožní využívat až tři zařízení současně.
vyprodej