Úvod Hlavní menu

InvisibleShield GlassFusion Visionguard+ D3O pro Samsung S21 5G – display

Ochranné hybridní sklo s filtrem Eyesafe, který chrání vaše oči před škodlivým světlem z displeje. Sklo je obohaceno o antimikrobiální složku a D3O.

Parametry

Kód zbožíZG200307443
EAN840056137813
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena1 300 Kč včetně DPH
 
KS
 | Novinka

Ochranné hybridní sklo s filtrem Eyesafe, který chrání vaše oči před škodlivým světlem z displeje. Sklo je obohaceno o antimikrobiální složku a D3O.

Flexibilní ochrana

InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ D3O® je hybridní ochranné sklo vytvořené pro maximální možnou ochranu displeje vašeho zařízení. Materiál hybridního skla se skládá z komponent, které byly původně navrženy pro ochranu vrtulí vojenských helikoptér a materiálu s vlastnostmi podobnými sklu. Oproti starším typům skla GlassFusion je tento typ inovován o materiál D3O®. 

Jednou z důležitých vlastností GlassFusion VisionGuard+ D3O® je flexibilita, díky které sklo skvěle pohlcuje sílu nárazů a pádů. Díky této vlastnosti je náraz pohlcen ještě předtím, než se dostane na úroveň obrazovky. 

glassfusion

 

Chráněno D3O®

D3O® využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí. 

Tyto vlastnosti činí z technologie D3O® ideální a vysoce žádaný prvek pro ochranu před nárazem a dopadem, a ze skla InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ D3O® jedno z nejsilnějších skel, které společnost ZAGG aktuálně nabízí. 

D3O® technologie je využívána při výrobě helem, chráničů na sport či jízdu na motocyklu a teď i na ochranu elektroniky. Tuto technologii obsahují i výrobky Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M a další.

Filtr modrého světla a antimikrobiální složka

Povrch skla GlassFusion VisionGuard+ D3O® je vybaven ochrannou vrstvou EyeSafe, která dokáže filtrovat škodlivé HEV modré světlo, které displeje mobilních zařízení vyzařují. Díky tomu sklo InvisibleShield GlassFusion VisionGuard+ D3O® nejenže chrání displej vašeho zařízení, ale současně také vaše oči. 

Sklo obsahuje speciální antimikrobiální složku, která inhibuje růst bakterií zodpovědných za vznik zápachu a celkově chrání materiál před degradací způsobenou mikroorganismy. 

Dokonale průhledné a na displeji téměř nedetekovatelné 

Oleofobní vrstva na povrchu skla zaručuje, že se nemusíte obávat nevzhledných šmouh či otisků prstů. Díky zesíleným a zkoseným hranám se sklo na displeji zařízení doslova ztrácí. Navíc je dokonale průzračné a nijak neomezuje dotykovost displeje.

Doživotní garance výměny

Zakoupením produktu vzniká nárok na využívání programu Doživotní garance výměny. Bližší informace vizte zde.

warranty CZ

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Důležité novoroční změny

Program Doživotní garance výměny
vyprodej