Úvod Hlavní menu

InvisibleShield GlassFusion+ pro Samsung Galaxy S21+ 5G - display

Vysoce odolné hybridní sklo opatřené antibakteriální složkou, která dokáže eliminovat až 99,99 % povrchových bakterií, plísní a řas. Cena je včetně doživotní garance výměny.

Parametry

Kód zbožíZG200307412
EAN840056137509
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena910 Kč včetně DPH
 
KS
 | Novinka

Vysoce odolné hybridní sklo opatřené antibakteriální složkou, která dokáže eliminovat až 99,99 % povrchových bakterií, plísní a řas. Cena je včetně doživotní garance výměny.

Flexibilní ochrana s antibakteriální složkou 

InvisibleShield GlassFusion+ je hybridní ochranné sklo vytvořené pro maximální možnou ochranu displeje vašeho zařízení. Oproti staršímu typu je sklo inovováno o antibakteriální složku, která dokáže eliminovat 99,99 % povrchových bakterií, plísní a řas. 

Materiál hybridního skla se skládá z komponent, které byly původně navrženy pro ochranu vrtulí vojenských helikoptér a materiálu s vlastnostmi podobnými sklu.

Jednou z důležitých vlastností GlassFusion+ je flexibilita, díky které sklo skvěle pohlcuje sílu nárazů a pádů.  Díky této vlastnosti je náraz pohlcen ještě předtím, než se dostane na úroveň obrazovky. 

glassfusion

Dokonalá průzračnost 

Oleofobní vrstva na povrchu skla zaručuje, že se nemusíte obávat nevzhledných šmouh či otisků prstů. Díky zesíleným a zkoseným hranám se GlassFusion+ na displeji zařízení doslova ztrácí, sklo je navíc dokonale průzračné a nijak neomezuje dotykovost displeje.

Snadná instalace 

Praktické EZ Apply® křidélka potom zajišťují snadnou a přesnou aplikaci bez bublin.

glass fusion plus cz

Doživotní garance výměny

Zakoupením produktu vzniká nárok na využívání programu Doživotní garance výměny. Bližší informace vizte zde.  

warranty CZ

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Důležité novoroční změny

Program Doživotní garance výměny
vyprodej