Úvod Hlavní menu

Adam FLEET - Sada filtrů pro čočku dronu DJI Phantom 4

Sada obsahuje polarizační filtr, filtry ND16, ND32, ND64 a filtr STAR pro projasnění světelných bodů ve tmě. Sada vč. pouzdra.

Parametry

Kód zbožíADNADNCS502P
EAN8595603943998
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Cena po registraci1 299 Kč včetně DPH
Vaše cena1 299 Kč včetně DPH
 
KS
 | Výprodej
2 599 Kč-50 %

Sada obsahuje polarizační filtr, filtry ND16, ND32, ND64 a filtr STAR pro projasnění světelných bodů ve tmě. Sada vč. pouzdra.

Vyberte si filtr podle sebe 

Sada filtrů obsahuje pět filtrů na čočku dronu DJI Phantom 4: tři neutrální šedé filtry (ND16, ND32, ND64), polarizační filtr a filtr STAR, který ze zabíraných zdrojů světla vytváří efekt šestiramenné hvězdy. Sada zahrnuje také pouzdro. Filtry jsou vyrobeny z CNC obráběného hliníku a mnohovrstevného optického skla. Jsou velice lehké - každý váží pouze 5 g. Celková váha pěti filtrů včetně pouzdra je pouhých 159 g.

Filtr STAR

Tento filtr je vhodný zejména pro noční záběry různých zdrojů svěla (hvězdy, lampy, světla ve velkoměstě). Filtr totiž z jednotlivých bodů vytváří šestiramenné hvězdy. Tento efekt je ještě více umocněn v tmavém prostředí.

lenspro img before 02_preview
lenspro img after 02_preview

 ND filtry

ND Filtry (ND = neutral density) se používají k redukování světla beze změny barvy. Díky tomu můžete měnit čas expozice a clonu, což umožňuje vyšší kontrolu i za obtížnějších podmínek pro pořizování fotografií. V sadě jsou filtry ND16, ND32 a ND64.

lenspro img before 01_preview
lenspro img after 01_preview

Polarizační filtr

Polarizační filtr eliminuje odlesky na vodní hladině a opar na obzoru, ztmavuje oblohu a zvyšuje sytost barev. Je skvělou volbou pro focení oblohy a vodních ploch, poskytuje věrnější barvy. Tento filtr od Adam Fleet je cirkulárního typu, nemá tedy vliv na autofocus nebo měření expozice.

lenspro img before 04_preview
lenspro img after 04_preview

Součástí balení sady je i transportní pouzdro.

FLEET LensPro_Phantom_02_preview

 Instalace je velice jednoduchá - filtr stačí jednoduše nacvaknout.

 

lenspro p img 05_preview

 

 

 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrem Eyesafe, které ochrání vaše zařízení před pády a vaše oči před škodlivým světlem z displeje.
vyprodej