Úvod Hlavní menu

Pouzdro Innerexile Odyssey pro iPhone X/XS - s bílým okrajem

Čiré pouzdro s vyztuženým rámem v bílé barvě. Na míru pro iPhone X/XS.

Parametry

Na displej
Čiré pouzdro s vyztuženým rámem v bílé barvě. Na míru pro iPhone X/XS.
×
Vysoce kvalitní temperované sklo s Ion Matrix™ technologií ideální. Sklo je upraveno na verzi Case Friendly, což znamená, že je přibližně o milimetr užší, než standardní rozměr, díky čemuž je přizpůsobeno uživatelům, kteří používají pouzdra.
×
Temperované ochranné sklo s filtrem Eyesafe ochrání váš telefon před pády a vaše oči před škodlivým světlem z displeje. Cena je včetně doživotní garance výměny.
×
Ochranné sklo TGM díky tvrdosti 9H ochrání váš telefon 3x silněji, než běžná sklíčka.
×
Ochranné sklo TGM 3D je ideální pro zakulacené displeje. Díky tvrdosti 9H ochrání váš telefon 3x silněji než klasická sklíčka.
×
Kód zbožíB8-100-001
EAN8595603940423
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena49 Kč včetně DPH
 
KS
 | Výprodej
699 Kč-93 %

Čiré pouzdro s vyztuženým rámem v bílé barvě. Na míru pro iPhone X/XS.

Innerexile Odyssey ochrání váš telefon a díky samozacelovací vrstvě na povrchu si dlouhodobě udrží svůj průzračný vzhled.

Navrženo pro ochranu

Pouzdro Odyssey tvoří polyuretanový rám, který kryje tlačítka a obsahuje výřezy pro konektory. Má také vyvýšený kraj, což ochrání displej vašeho telefonu před škrábanci při položení plochou např. na stůl. Rám má protiskluzovou úpravu a zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop telefonu v ruce. Záď pouzdra je vyrobena z čirého polykarbonátu, který chrání váš telefon před škrábanci a rýhami. I přes nízký profil tohoto pouzdra je váš fotoaparát i displej při každodenním používání dostatečně chráněn.

innerexile samozacelovací pouzdro pro iphone x bílá černá

Každodenní výdrž

Pouzdro je pokryto samozacelovací vrstvou. Ta zajišťuje dlouhodobou odolnost vůči jemným škrábancům při každodenním použití. Tato vrstva navíc zvyšuje odolnost pouzdra vůči otiskům prstů, mastnotě a prachu. Proto si Innerexile Odyssey dlouhodobě udrží průzračný čistý vzhled. Pozn.: při hlubším poškození dojde k narušení polykarbonátu a škrábance zůstanou viditelné.

innerexile samozacelovací pouzdro odyssey pro iphone x

Představení pouzdra Odyssey výrobcem (Innerexile):

 


 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Omezený provoz zákaznické linky

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci je provoz zákaznické telefonické linky omezen. Vaše dotazy stále neprodleně vyřizujeme na našem e-mailu support@ertea.eu. Děkujeme za pochopení.
vyprodej