Úvod Hlavní menu

Recenze produktů

10.08.2021

V následujícím článku naleznete souhrn recenzí některých produktů, které jsou aktuálně v nabídce našeho e-shopu. Jejich obsahem je mimo jiné také osobní zkušenost s používáním daného produktu. 

Pro přečtení stačí kliknout na červený text. 

Ochranná skla InvisibleShield Glass+ VisionGuard - temperovaná ochranná skla s filtrem Eyesafe, který filtruje škodlivé modré světlo vyzařující z displejů mobilních zařízení.

Powerbanka Mophie PD XL s kapacitou 10 050 mAh běžnému smartphonu dodá až 35 hodin energie navíc. Díky portu USB-C s výkonem až 18W a podporou funkce Power Delivery vám umožňuje nabíjet zařízení 2,5x rychleji než za pomoci běžné powerbanky.

Neutralizátor štípnutí BITE HELPER je skvělý pomocník, který snižuje svědění a začervenání štípanců - a to bez chemikálií a léčiv.

Cestovní adaptéry Adam Elements Omnia P5 a Omnia P7 poskytnou rychlé, efektivní a bezpečné nabíjení zařízení. Díky vyměnitelným vidlicím, se kterými jsou dodávány, jsou obě nabíječky ideálním společníkem na cesty. 

Klávesnice ZAGG Slim Book Go - lehká a přenosná klávesnice s držákem pro Apple Pencil. Psaní na klávesnici Slim Book Go je díky rozložení kláves stejně komfortní jako na notebooku.

Reproduktor Braven BRV™-360 - voděodolný Bluetooth reproduktor, který zprostředkuje kvalitní hudební zážitek a v případě potřeby může díky zabudované baterii s kapacitou 5 000 mAh dobíjet mobilní telefon či jiné zařízení.

Reproduktor Braven BRV™- 105 - voděodolný Bluetooth reproduktor se stupněm krytí IP67 a výdrží až 8 hodin. 

Ochranné kryty Gear4 Battersea jsou opatřeny vrstvou D3O®, díky které vaše zařízení ochrání při pádech z výšky až 5 metrů. Technologie použitá v pouzdře Battersea využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí. 

Ochranné kryty Gea4 Crystal Palace s vrstvou D3O® zařízení chrání při pádech z výšky až 4 metrů. 

Multifunkční hub Adam Elements CASA O7 je multifunkční sedmiportový hub se zabudovanou bezdrátovou nabíjecí podložkou.

Mnohostranně využitelný držák mobilního telefonu, který vám usnadní manipulaci s mobilním telefonem a současně rozšíří možnosti jeho užití.

Bezdrátová nabíjecí podložka Mophie 3v1 umožní dobíjet Apple iPhone, Apple Watch i AirPods současně. Pro nabíjení stačí vybrané zařízení pouze umístit na příslušné místo na podložce. 

Orbit lokátor v provedení karty jednoduše vložíte do peněženky a v okamžiku, kdy ji budete postrádat, peněženku lokalizujete za pomoci bezplatné aplikace. 

Nabíječka Adam Elements Omnia F1 s certifikátem Apple MFi zajistí bezpečné dobíjení vašeho zařízení

Redukce s napájecím kabelem Adam Elements CASA H180 vám umožní propojit USB-C na HDMI a současně také dobíjet vaše zařízení za pomoci USB-C vstupu. Nabíjecí kabel je vybaven technologií Power Delivery 3.0, díky které může zařízení napájet s výkonem až 100W.

USB-C hub Adam Elements CASA i4 byl navržen přesně na míru pro Apple iPad Pro 3. generace. Hub je vybaven čtyřmi porty - USB-C, USB-A, HDMI a 3,5 mm vstupem pro sluchátka, díky kterým vám ušetří místo a usnadní práci.

Pipetto MacBook Sleeve - ochranné obaly pro MacBook - vnější strana obalu je vytvořena z vysoce odolného ripstopu - velmi pevné tkaniny, která odolá nejen roztržení, ale také například cákancům vody. Vnitřní strana je podšita měkkou umělou kožešinkou, která MacBook ochrání před poškrábáním, prachem a nečistotami. 

Flash disk Adam Elements iKlips C je vysokokapacitní MFi certifikovaný flash disk, který vám díky aplikaci poskytne mnohem více než jen rozšíření paměti zařízení. 

Nabíjecí stanice Adam Elements Omnia Pro - čtyřportová nabíječka s napájecím výkonem až 100W a revoluční GaN technologií. 

Multifunkční hub Adam Elements CASA Hub X zvládá přenos dat, nabíjení i periferní připojení současně. Byl navržen tak, aby vám co nejlépe sloužil - díky hubu můžete nabíjet svá USB zařízení a přitom využívat ethernet, SD karty, HDMI a USB-C. 

Síťový adaptér ER POWER 20W USB-C PD/USB-A QC 3.0, který je vybaven porty USB-C Power Delivery s výkonem až 20W a USB-A s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0. Díky tomu vašemu zařízení poskytne rychlé a stabilní nabíjení, ať už se bude jednat o zařízení Android nebo iOS. 

Síťový adaptér ER POWER 65W GaN USB-C PD/USB-A QC 3.0, který je vybaven dvěma porty USB-C s podporou Power Delivery s výkonem až 65W a jedním portem USB-A Qualcomm Quick Charge 3.0 s výkonem až 30W.

MFi certifikované kabely ER POWER s konektory USB-C a Lightning.

Kategorie

vyprodej