Úvod Hlavní menu

Recenze produktů

12.04.2023

V následujícím článku naleznete souhrn recenzí některých produktů, které jsou aktuálně v nabídce našeho e-shopu. Jejich obsahem je mimo jiné také osobní zkušenost s používáním daného produktu. 

Pro přečtení stačí kliknout na červený text. 

Ochranná skla InvisibleShield Glass+ VisionGuard - temperovaná ochranná skla s filtrem Eyesafe, který filtruje škodlivé modré světlo vyzařující z displejů mobilních zařízení.

Neutralizátor štípnutí BITE HELPER je skvělý pomocník, který snižuje svědění a začervenání štípanců - a to bez chemikálií a léčiv.

Cestovní adaptéry Adam Elements Omnia P5 poskytnou rychlé, efektivní a bezpečné nabíjení zařízení. Díky vyměnitelným vidlicím, se kterými jsou dodávány, jsou obě nabíječky ideálním společníkem na cesty. 

Klávesnice ZAGG Slim Book Go - lehká a přenosná klávesnice s držákem pro Apple Pencil. Psaní na klávesnici Slim Book Go je díky rozložení kláves stejně komfortní jako na notebooku.

Ochranné kryty Gear4 Battersea jsou opatřeny vrstvou D3O®, díky které vaše zařízení ochrání při pádech z výšky až 5 metrů. Technologie použitá v pouzdře Battersea využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí. 

Ochranné kryty Gea4 Crystal Palace s vrstvou D3O® zařízení chrání při pádech z výšky až 4 metrů. 

Multifunkční hub Adam Elements CASA O7 je multifunkční sedmiportový hub se zabudovanou bezdrátovou nabíjecí podložkou.

Mnohostranně využitelný držák mobilního telefonu, který vám usnadní manipulaci s mobilním telefonem a současně rozšíří možnosti jeho užití.

Nabíječka Adam Elements Omnia F1 s certifikátem Apple MFi zajistí bezpečné dobíjení vašeho zařízení

Redukce s napájecím kabelem Adam Elements CASA H180 vám umožní propojit USB-C na HDMI a současně také dobíjet vaše zařízení za pomoci USB-C vstupu. Nabíjecí kabel je vybaven technologií Power Delivery 3.0, díky které může zařízení napájet s výkonem až 100W.

USB-C hub Adam Elements CASA i4 byl navržen přesně na míru pro Apple iPad Pro 3. generace. Hub je vybaven čtyřmi porty - USB-C, USB-A, HDMI a 3,5 mm vstupem pro sluchátka, díky kterým vám ušetří místo a usnadní práci.

Pipetto MacBook Sleeve - ochranné obaly pro MacBook - vnější strana obalu je vytvořena z vysoce odolného ripstopu - velmi pevné tkaniny, která odolá nejen roztržení, ale také například cákancům vody. Vnitřní strana je podšita měkkou umělou kožešinkou, která MacBook ochrání před poškrábáním, prachem a nečistotami. 

Nabíjecí stanice Adam Elements Omnia Pro - čtyřportová nabíječka s napájecím výkonem až 100W a revoluční GaN technologií. 

Síťový adaptér ER POWER 20W USB-C PD/USB-A QC 3.0, který je vybaven porty USB-C Power Delivery s výkonem až 20W a USB-A s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0. Díky tomu vašemu zařízení poskytne rychlé a stabilní nabíjení, ať už se bude jednat o zařízení Android nebo iOS. 

MFi certifikované kabely ER POWER s konektory USB-C a Lightning.

Rychlonabíjecí USB-C adaptér ER POWER do auta s výkonem 20W. 

ER POWER SNAP CAR VENT MOUNT bezdrátová nabíječka s výkonem 15W kompatibilní s MagSafe, součástí balení je také držák do ventilace automobilu.

Ochranné kryty ER CASE ICE, SKY a CARNEVAL SNAP. 

Bezdrátová hliníková powerbanka ER POWER s kapacitou 5 000 mAh, která je kompatibilní s MagSafe.

Bezdrátová nabíjecí stanice s modulárním designem Adam Elements Omnia Q5.

ER POWER hliníkový nabíjecí MFM MagSafe stojan 2v1.

Kategorie

vyprodej cz