Úvod Hlavní menu

Doživotní garance výměny

Doživotní garance výměny je nadstandardní služba poskytovaná výrobcem zagg.com. Služba je poskytována pro výrobky produktové řady InvisibleShield od společnosti ZAGG. Podmínky jsou jednostranně definované výrobcem a není možné je jakkoliv měnit nebo upravovat. Prosíme, nezaměňujte výměnu za reklamaci. 

Od 1. 1. 2021 veškeré výměny produktů InvisibleShield výrobce ZAGG spadající do programu Doživotní garance výměny - Nadoživotí přebírá a procesuje výrobce. Program běží stejně, jako běžel doposud, pouze pro jeho realizaci použijte webové stránky zagg.com. 

Pro realizaci výměny v rámci Lifetime Warranty navštivte webové stránky zagg.com. Pod odkazem si vytvořte zákaznický účet.

Ve spodní části obrazovky v rozevíracím panelu vyberte region - EU.

Ve vašem zákaznickém účtu prosím zadejte všechny požadované údaje a dole zaklikněte obě okénka pro použití vaší adresy jako fakturační i dodací, případně uveďte dvě rozdílné adresy.

Jelikož jste produkt nezakoupili na e-shopu zagg.com, je nutná registrace produktu. Pokud máte Serial number produktu, použijte ho pro registraci. Pokud nemáte Serial number, vyberte produkt z nabídky. Po úspěšné registraci produktu na něj klikněte a v roletce Product options zvolte Warranty Replacement. V tomto kroku zvolte buď stávající produkt nebo si vyberte upgrade produktu s doplatkem z nabízených možností.

V následujícím kroku zvolte cenu poštovného. UPOZORŇUJEME, ŽE DRAŽŠÍ VARIANTA POŠTOVNÍ SLUŽBY JE RYCHLEJŠÍ A JE MOŽNÉ SLEDOVAT ZÁSILKU. V rámci levnější varianty poštovní služby není možné sledování zásilky a v případě, že se zásilka ztratí, nebude nahrazena.

Následuje již jen úhrada služby a odeslání objednávky.

Zákazník realizuje objednávku výměny, z karty je mu blokována částka za produkt plus poštovné, do 60 dní je vrácena částka bez poštovného, po zákazníkovi může být požadováno vrácení původního poškozeného produktu.

warranty CZ

 

Program Doživotní garance výměny lze uplatnit v následujících případech:

  • při znečištění nebo poškození fólie nebo skla
  • v případě zabarvení fólie (colortransfer)
  • máte-li přístroj na reklamaci nebo v servisu

Program Doživotní garance výměny nelze uplatnit v následujících případech: 

  • výrobní vady fólie nebo skla (v takovém případě reklamujte výrobek u prodejce, v případě zakoupení na e-shopu www.ertea.cz potom postupujte dle instrukcí, které naleznete zde)
  • při nepodařené instalaci na přístroj
  • v případě úmyslného poškození za účelem vrácení 

Postup k odlepení ochranné fólie či skla z telefonu: 

  • telefon položíme na rovnou neklouzavou plochu
  • nehtem fólii nebo sklo opatrně uchopíme za některý z rohů
  • pomalu nadzvedáváme, čímž dojde k postupnému oddělení od telefonu, v případě skel dbáme zvýšené opatrnosti a nesnažíme se sklo zbytečně rozlámat a roztříštit, abychom předešli případnému zranění o vzniklé střípky

Poznámka: Nesnažte se ochrannou fólii odstraňovat násilím, mohlo by dojít k poškození displeje telefonu. Při odstraňování ochranného skla dbejte zvýšené opatrnosti, více poškozené sklo může prasknout.

Kategorie

Buďte v obraze

Recenze produktů

Mrkněte na souhrn recenzí, ve kterých naleznete osobní zkušenosti s používáním některých produktů z naší nabídky.
vyprodej cz