Úvod Hlavní menu

Adam Elements iKlips DUO flash disk s Lightningem - 64GB - šedý

Vysokorychlostní flash disk v novém designu s USB 3.1 & Apple lightning konektorem pro použití se smartphony a tablety Apple v šedé barvě o kapacitě 64 GB.

Parametry

Barevné provedení
Vysokorychlostní flash disk v novém designu s USB 3.1 & Apple lightning konektorem pro použití se smartphony a tablety Apple v šedé barvě o kapacitě 64 GB.
×
Vysokorychlostní flash disk v novém designu s USB 3.1 & Apple lightning konektorem pro použití se smartphony a tablety Apple v růžové barvě o kapacitě 64 GB.
×
Vysokorychlostní flash disk v novém designu s USB 3.1 & Apple lightning konektorem pro použití se smartphony a tablety Apple ve zlaté barvě o kapacitě 64 GB.
×
Kód zbožíADRAD64GKLDGY
EAN8595603930172
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Cena po registraci2 969 Kč včetně DPH
Vaše cena3 299 Kč včetně DPH
 
KS

Vysokorychlostní flash disk v novém designu s USB 3.1 & Apple lightning konektorem pro použití se smartphony a tablety Apple v šedé barvě o kapacitě 64 GB.

Dokonalost sama

Zbrusu nový design, tělo z vysokojakostního hliníku, konektory chráněné silikonem, praktický kroužek na klíče nebo rekordní čas přesouvání souborů - flash disk iKlips Duo vám dává spoustu důvodů, proč si vybrat právě jeho.

Flash disk je opatřen USB 3.1 s rychlostí čtení/zápisu 140/70 MB/s, podporou exFAT formátu a Apple MFi certifikovaným Lightning konektorem 30/20 MB/s

 

muž a žena sledují tablet se zapojeným iKlips DUO

 

Nenechte se omezovat

Flash disk iKlips Duo podporuje exFAT formát, tím pádem nejste limitovaní velikostí souborů. Je certifikovaný a licencovaný společností Apple - splňuje tak vysoké požadavky na výkon a kvalitu zpracovávání. Má MLC paměť a kromě vysoké rychlosti také zaručuje delší životnost a větší stabilitu souborů

Vyždímejte z toho, co se dá

Díky aplikaci iKlips 2.0 můžete iKlips DUO využívat na maximum. Podporuje 3D Touch, Split View, AirPlay, ochranu souborů heslem a Drop To. Kromě toho umožňuje propojení s Apple Music a zpřístupní vaše nákupy v iTunes.

Dostupný je ve čtyřech různých ukládacích kapacitách a několika barevných provedení.

dvojice dívek se fotí s telefonem s použitím iKlips DUO

Funkce

  • fotografie a video - jednoduše zálohujte a sdílejte fotky a videa z galerie mezi iOS zařízením, Macem nebo počítačem
  • sdílení - otvírejte soubory v aplikacích třetích stran, podporuje všechny oblíbené formáty videa a hudby
  • průzkumník souborů - kopírujte, přesouvejte, mažte, vytvářejte složky
  • zachycujte okamžiky - pořizujte fotografie a ukládejte je přímo do iKlips DUO, aniž byste zabírali místo v iPhone/iPad
  • záloha - zálohujte si kontakty a soubory z ostatních aplikací
  • hudební/video přehrávač - přehrávejte video nebo hudbu přímo z iKlips DUO prostřednictvím aplikace iKlips dostupné v App Store

Podporované formáty:

  • Video: mp4, mov, m4v, mkv, avi, rm/rmvb
  • Hudba: mp3, wav, acc, diff, m4a
  • Dokumenty: pdf, epub, txt, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx
  • Obrázky: jpg, png, tiff, gif, bmp

 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrem Eyesafe, které ochrání vaše zařízení před pády a vaše oči před škodlivým světlem z displeje.
slevy 89pc banner 2019 03