Úvod Hlavní menu

Box na nabíječky a kabely - XL, bílo / šedý

Designový kryt na kabely, který se pohodlně vejde vedle počítače, pod stůl nebo do blízkosti spotřebiče, uchová kabely čisté a nezaprášené.

Parametry

Kód zbožíBOS291168
EAN7394142911687
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena1 409 Kč včetně DPH
 
KS

Designový kryt na kabely, který se pohodlně vejde vedle počítače, pod stůl nebo do blízkosti spotřebiče, uchová kabely čisté a nezaprášené.

Zamotané kabely už nebudou váš problém 

Organizér kabelů HIDEAWAY uschová všechny vaše nabíječky, kabely a šňůry. Klubka zamotaných kabelů nadobro zmizí z vašich šuplíků. Celá rodina si může uložit nabíječky, ID karty a klíčenky na jedno místo. Nic tak nebudete muset hledat ani neztratíte. HIDEAWAY je jednoduché, stylové a čisté řešení pro jakékoliv prostory.

Vydrží hodně

HIDEAWAY vypadá jednoduše, nicméně každý detail byl důkladně promyšlen a propracován. Víko organizéru HIDEAWAY je vyrobeno z protiskluzového materiálu a je mírně prohloubeno. Můžeme tak na něj bezpečně pokládat zařízení, aniž by spadla nebo se poškodila. Dno má silikonové nožky pro maximální stabilitu, a také jako prevenci proti poškrábání podlahy nebo jiného povrchu. Dno organizéru HIDEAWAY má ventilační otvory a je ohnivzdorný. Víko HIDEAWAY bezpečně zapadne na své místo, takže vše zůstane na svém místě.

HIDEAWAY má prostor jak pro uzemněné, tak i pro neuzemněné multi-way vývody (8 vývodů pro verzi XL). 

HIDEAWAY má čistý a jednoduchý design - v roce 2012 na International Home + Housewares Show v Chicagu byl oceněn v soutěži Global Innovation Award v kategorii "Nejlepší design výrobku"

XL verze HIDEAWAY je dostatečně prostorný i pro uklízení kabelů také ke stereu, televizi nebo k počítačům a tiskárnám. Velký organizér je vhodný na podlahu nebo vedle stolu. 

Specifikace:

  • Design: Jonathan Maltz
  • Materiály: PP, ABS, silikon.
  • Rozměry: 45 x 18 x 17 cm 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Květnové změny

Vážení zákazníci, od 1. 5. 2020 měníme systém slev a výhod pro uživatele tak, aby byl pro Vás co nejvýhodnější.
vyprodej