Úvod Hlavní menu

iKlips DUO

Lightning Flash Drive iKlips DUO+ si skvěle porozumí s vaším Apple zařízením. Je to ideální místo pro ukládání, přenos a zálohování dat. Skvěle spolupracuje s aplikací iKlips 3.0 Apps, díky tomu vám usnadní sdílení hudby, fotografií, videí a rozmanitosti obsahu ve všech zařízeních Apple i na běžném počítači.

  • rychlost přenosu přes USB 3.1: až 130 MB/s
  • rychlost přenosu přes Lightning: 25 MB/s

 

iKlips zařízení je otočné

Elegantní ergonomický design posouvá iKlips DUO+ na vrchol ve všech směrech. Pokročilá technologie ze zinku a slitiny hliníku zajišťuje flash disku maximální pevnost, nízkou hmotnost a malé rozměry. Přístup k datům by měl být rychlý a snadný. Proto je tělo Lightning konektoru navrženo tak, aby konektor lehce zapadl do vašeho telefonu, i když na něm zrovna máte ku příkladu mohutný nepromokavý obal.

ruka držící telefon v mohutném obalu se zapojeným iKlips

Propracovaná hračka

Díky důmyslnému zpracování můžete mít jednu ruku stále volnou - iKlips DUO+ bude ve vašem telefonu pevně držet. iKlips DUO+ má ergonomický design, který zajišťuje bezproblémové připojení i odpojení.

Vyždímejte z toho všechno, co se dá

S bezplatnou aplikací iKlips 3.0 můžete využít iKlips DUO+ na maximum. Vaše soubory spolehlivě zabezpečí - přístup získáte pouze s heslem a otiskem prstu. Využívat můžete i řadu pokročilých funkcí - zálohování fotografií, podporu 3D dotyku, Multi-Select, Drop-To, Split View options a v neposlední řadě také integraci s oblíbenými aplikacemi Facebook, Instagram, YouTube a Apple.

starší muž a žena používají telefon se zapojeným iklips

Klíčové vlastnosti:

  • štíhlejší a hladší design
  • vyrobený ze stejně kvalitního materiálu jako Apple iPhone 6
  • certifikovaný výrobek (Apple MFi-certified)
  • rychlý a stabilní flash disk s dlouhou životností
  • záruka 3 roky 

Kategorie

Buďte v obraze

Recenze produktů

Mrkněte na souhrn recenzí, ve kterých naleznete osobní zkušenosti s používáním některých produktů z naší nabídky.
vyprodej cz