Úvod Hlavní menu

Voděodolné pouzdro Dog & Bone Wetsuit Impact pro iPhone 6S - oranžové

Vysoce odolné pouzdro Dog & Bone Wetsuit Impact je určeno pro ochranu vašeho iPhone 6S proti otřesu, vodě či prachu.

Parametry

Na displej
Vysoce odolné pouzdro Dog & Bone Wetsuit Impact je určeno pro ochranu vašeho iPhone 6S proti otřesu, vodě či prachu.
×
Patentovaná neviditelná ochrana pro displej zařízení Apple iPhone 6/6S. Cena je včetně doživotní garance výměny.
×
Kód zbožíDAB-IP6SW001
EAN8595603918736
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Cena po registraci1 778 Kč včetně DPH
Vaše cena1 976 Kč včetně DPH
 
KS

Vysoce odolné pouzdro Dog & Bone Wetsuit Impact je určeno pro ochranu vašeho iPhone 6S proti otřesu, vodě či prachu.

1

Vždy připraven

Pevné, voděodolné a přesto uživatelsky příjemné pouzdro vždy připravené k okamžitému použití.

Život je plný aktivit. Pracujete, hrajete si, jíte a pijete. Ať už děláte cokoliv, voda je součástí vašeho každodenního života. Bylo by mnohem jednodušší, kdyby váš smartphone mohl být vašim společníkem v klidných i náročných situacích, na suchu i v mokru, aniž byste se o něho museli bát.

Odolné pouzdro Wetsuit Impact pro Apple iPhone je vodě-, otřesu-, prachu- a sněhu-odolné pouzdro. Můžete střídat aktivity během dne, jak chcete. Na zemi i ve vodě a přitom nemusíte mít starost o smartphone, který je perfektně chráněný.

Navíc je toto voděodolné a robustní pouzdro obrovský kus před všemi ostatními. Wetsuit Impact je robustní, pevné a přitom tenké a stylové pouzdro s plným přístupem ke všem vstupům a ovládacím prvkům a má také přelomový design, který tu ještě nebyl.

Užívejte si dvojitou ochrannou vrstvu pro snížení rizika poškození Apple iPhone.

2

Mimořádně účinný

Součástí je temperované sklo nejvyššího standardu (stupeň tvrdosti 9H) se speciální povrchovou úpravou proti otiskům prstů a poškrábání.

3

Odolné a přitom tenké

Víme, že chcete mít telefon chráněný, ale zároveň požadujete, aby skvěle vypadal. Dva v jednom – stylové a přitom tenké pouzdro, takový je Dog & Bone Wetsuit Impact.

4

Dokonalost sama!

Mezi pouzdry pro Apple iPhone bude Wetsuit Impact zaručeně vyčnívat, a to díky barevnému pogumovanému žebrování. Nejen, že dobře vypadá, zároveň to v sobě ukrývá i další ochrannou vrstvu, která zamezí škodám při pádech. Zároveň skvěle padne do ruky.

5

Zvuk a obraz v nejvyšší kvalitě

Odborné časopisy jsou již pouzdra Wetsuit Impact plné. Nyní máte možnost zkusit je sami. Hudba z vašeho smartphonu bude čistá a nezkreslená díky kvalitnímu zpracování, stejně tak jako obraz na displeji díky antireflexní vrstvě temperovaného skla.

6

Všechna tlačítka přístupná

S pouzdrem máte všechna tlačítka a výstupy neustále po ruce. Pokud některý z výstupů nebudete využívat, stačí ho zaslepit, aby se do něj nedostal prach nebo voda. Funkční snímač otisků prstů je samozřejmostí.

7

Ochrana za každého počasí

Klidně zmokněte

Splněním normy IP68 neexistuje lepší pouzdro chránící proti vodě. Díky pevné a robustní konstrukci lze potopit telefon na půl hodiny do hloubky až 2 m. Vezměte si s sebou telefon do bazénu, na pláž, na ryby nebo klidně do vany. Každý jednotlivý kus pouzdra byl testován, aby vydržel náročné podmínky, takže už nemusíte vyčleňovat telefon z každodenních aktivit.

Zašpiňte se

Pro odolné pouzdro Wetsuit Impact pro Apple iPhone není problém pracovní prostředí továren, otevřené kempovací plochy, zahrady a podobná prostředí. Váš přístroj je vždy chráněn proti špíně, prachu i písku.

Vzhůru na sjezdovku

S pevným pouzdrem Wetsuit Impact pro Apple iPhone není sníh ani led překážkou, zimní radovánky s telefonem jsou nyní bez starostí.

Jednou jste dole, jednou nahoře

Známe to všichni, aktivní život přináší neočekávané situace. Pád mobilního telefonu ze stolu, vypadnutí z kapsy při sedání. Běžné situace, které mohou nastat, ani nevíte jak. Proto má Wetsuit Impact robustní, ale přitom tenké tělo s trojitou ochrannou vrstvou, která splňuje standard americké armády.

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

InvisibleShield VisionGuard

Temperované ochranné sklo s filtrem Eyesafe, které ochrání vaše zařízení před pády a vaše oči před škodlivým světlem z displeje.
slevy 89pc banner 2019 03