Úvod Hlavní menu

InvisibleShield GlassFusion Curve s D3O pro Samsung Galaxy S22 Ultra – display

Hybridní ochranné sklo s antimikrobiální složkou a vrstvou D3O, které bylo vytvořeno přesně pro potřeby zařízení se zaobleným displejem.

Parametry

Kód zbožíZG200309361
EAN840056158887
DostupnostIhned k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena1 130 Kč včetně DPH
 
KS

Hybridní ochranné sklo s antimikrobiální složkou a vrstvou D3O, které bylo vytvořeno přesně pro potřeby zařízení se zaobleným displejem.

Flexibilní ochrana

InvisibleShield GlassFusion Curve D3O® je hybridní ochranné sklo vytvořené pro maximální možnou ochranu displeje vašeho zařízení. Materiál hybridního skla se skládá z komponent, které byly původně navrženy pro ochranu vrtulí vojenských helikoptér a materiálu s vlastnostmi podobnými sklu. Oproti starším typům skla je tento typ inovován o materiál D3O®. 

Jednou z důležitých vlastností GlassFusion Curve D3O® je flexibilita, díky které sklo skvěle pohlcuje sílu nárazů. Díky této vlastnosti je náraz pohlcen ještě předtím, než se dostane na úroveň obrazovky. 

is_fcwd3o_impact_tile

Chráněno D3O®

D3O® využívá vlastnosti ultra lehkého elastomeru, který se chová jako nenewtonská tekutina. To znamená, že v klidu je tato hmota tekutá, a při mechanickém nárazu tuhne a chová se jako pevný předmět, po chvíli klidu opět "povolí". Energie dopadu je rozložena mezi jednotlivé molekuly, které ji vynaloží na ztuhnutí. 

non newton

Tyto vlastnosti činí z technologie D3O® ideální a vysoce žádaný prvek pro ochranu před nárazem a dopadem.

D3O® technologie je využívána při výrobě helem, chráničů na sport či jízdu na motocyklu a teď i na ochranu elektroniky. Tuto technologii obsahují i výrobky Dr. Martens, Under Armour, Schutt Sport, 3M a další.

D3O glass cz

Antimikrobiální vrstva 

Sklo obsahuje speciální antimikrobiální složku, která inhibuje růst bakterií zodpovědných za vznik zápachu a celkově chrání materiál před degradací způsobenou mikroorganismy. 

Dokonale průhledné a na displeji téměř nedetekovatelné 

Oleofobní vrstva na povrchu skla zaručuje, že se nemusíte obávat nevzhledných šmouh či otisků prstů. Díky zesíleným a zkoseným hranám se sklo na displeji zařízení doslova ztrácí. Navíc je dokonale průzračné a nijak neomezuje citlivost displeje.

Sklo bylo vytvořeno tak, aby dokonale kopírovalo zaoblené křivky vašeho zařízení, současně je plně kompatibilní se čtečkou otisků prstů, díky čemuž vás nebude v ničem omezovat.

clear 01

Doživotní garance výměny

Zakoupením produktu vzniká nárok na využívání programu Doživotní garance výměny. Bližší informace vizte zde.

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

FSC® Certifikace

Snažíme se jít cestou udržitelnosti a nabízet zákazníkům stejnou možnost. Společnost ERTEA SE je držitelem FSC® lic…
vyprodej cz