Úvod Hlavní menu

Adam FLEET- Sada filtrů pro čočku dronu DJI Mavic Pro

Sada obsahuje polarizační filtr, filtry ND4, ND8, ND16 a filtr STAR pro projasnění světelných bodů ve tmě. Sada vč. pouzdra.

Parametry

Kód zbožíADNADNCS501M
EAN4714781448710
Dostupnostihned k odběru / k odeslání (zjistit počet skladem online)
Vaše cena1 149 Kč včetně DPH
 
KS
 | Výprodej
2 349 Kč-51 %

Sada obsahuje polarizační filtr, filtry ND4, ND8, ND16 a filtr STAR pro projasnění světelných bodů ve tmě. Sada vč. pouzdra.

Vyberte si svůj filtr 

Sada filtrů obsahuje pět filtrů na čočku dronu DJI Mavic Pro: tři neutrální šedé filtry (ND4, ND8, ND16), polarizační filtr a filtr STAR, který ze zabíraných zdrojů světla vytváří efekt šestiramenné hvězdy. Sada zahrnuje také pouzdro s místem na SD karty a adaptér. Filtry jsou vyrobeny z CNC obráběného hliníku a mnohovrstevného optického skla. Jsou velice lehké - každý váží pouze 1,3 g. Celková váha pěti filtrů včetně pouzdra je pouhých 142 g.

Filtr STAR

Tento filtr je vhodný zejména pro noční záběry různých zdrojů svěla (hvězdy, lampy, světla ve velkoměstě). Filtr totiž z jednotlivých bodů vytváří šestiramenné hvězdy. Tento efekt je ještě více umocněn v tmavém prostředí.

lenspro img before 02_preview
lenspro img after 02_preview

 ND filtry

ND Filtry (ND = neutral density) se používají k redukování světla beze změny barvy. Díky tomu je možné měnit čas expozice a clonu, což umožňuje vyšší kontrolu i za obtížnějších podmínek pro pořizování fotografií. V sadě jsou filtry ND4, ND8 a ND16.

lenspro img before 01_preview
lenspro img after 01_preview

Polarizační filtr

Polarizační filtr eliminuje odlesky na vodní hladině a opar na obzoru, ztmavuje oblohu a zvyšuje sytost barev. Je skvělou volbou pro focení oblohy a vodních ploch, poskytuje věrnější barvy. Tento filtr od Adam Fleet je cirkulárního typu, nemá tedy vliv na autofocus nebo měření expozice.

lenspro img before 04_preview
lenspro img after 04_preview

Součástí balení sady je i transportní pouzdro s místem na microSD karty a adaptér na  karty. (Karty ani adaptér nejsou součástí balení)

IMG_9882_preview

 Instalace je velice jednoduchá - filtr stačí jednoduše nacvaknout.

 

lenspro img 05_preview

 

 

 

Dotaz / poptávka

Nenašli jste co jste hledali? Zanechte nám zprávu:

Opište kód z obrázku

Kategorie

Buďte v obraze

Květnové změny

Vážení zákazníci, od 1. 5. 2020 měníme systém slev a výhod pro uživatele tak, aby byl pro Vás výhodnější.
vyprodej